Про мене



                     «Робіть звичайні речі незвичайно добре- в цьому запорука успіху»
                                                         Генрі  Джон  Хайнц
Ковалько Інна Борисівна
вчитель-методист Агрономічненської СЗШ І-Ш ступенів Вінни­цького району.
 1984рікзакінчила Вінницьке педагогі­чне училище, прийшла  на ро­боту в Бохоницьку СЗШ І-ІІІ ступенів.
1990 рік—закінчила  Вінницький державний педагогі­чний інститут  ім. М. Островського.
1992 рік—переведена в Агрономічненську СЗШ І-ІІІ ступенів
1998 рік—отримала зван­ня “Старший вчитель".
2002рік—друге місце в облас­ному конкурсі "Учитель року“.
2003рік—отримала зван­ня “Вчитель методист“
2008 рік - грамота Міністерс­тва освіти та науки України
Я щаслива, бо мені подобається моя робота. Кожного ранку із задоволенням йду в школу, бо там мене чекають мої діти. Ось і дзвінок… Входжу до класу… Що принесе сьогоднішній день?Все за лежить від мене, бо вчитель – диригент, і від того, як він буде керувати оркестром, залежить, яку музику ми почуємо .
Пам'ятаю очі своїх перших вихованців. Вони дивилися на молоду вчительку, наче в саму душу зазирали.  Відтоді минуло багато років. Прийшов досвід, набула необхідних знань і умінь.
А от не хвилюватися так і не навчилася.

Моє кредо.
Учитись важко, а учить ще важче
Але не мусиш зупинятись ти.
Як учням віддаси найкраще,
 То й сам сягнеш нової висоти




2017 – 2018 н.р. участь(заступник директора школи з НВР) у Всеукраїнському дослідницько- експериментальному пілотному проекті за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».
2017- участь у науково-практичній конференції «НУШ: нові підходи до навчання і викладання», виступ на Обласному форумі початкової школи LEADFEST: Нова українська школа в дії.

2018- участь у ІІ Міжнародній  науково-практичної конференції. До збірника матеріалів ІІ Міжнародної  науково-практичної конференції викладачів та студентів ВДПУ ім. М. Коцюбинського увійшла  стаття  «Казка як засіб виховання молодших школярів».
2018 - відкритий урок для студентів ВДПУ ім. М. Коцюбинського з використанням технології ЧПКМ «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», автор Галина Малик.
2018 - участь у Всеукраїнському «Освітньому експерименті 2018» (с.Селище  Тиврівський район), була учасником регіональної  (не) конференції для шкільних педагогів  магістральній mіnі- edcamp Stryzhavka. 















2019- участь у в ІІІ Міжнародній практичній конференції 2019 на базі ВДПУ ім. М.Коцюбинського, провела майстер-клас «Групова робота для розвитку мислення в умовах НУШ»






2019 -Форум учасників пілотного експерименту НУШ "Агенти змін"


























Набуття життєво необхідних навичок, досвіду агентності, що сприяє розвитку ключових компетентностей, варто формувати ефективними засобами діяльнісного методу.

Саме цього сьогодні навчалися  в інтерактивних активностях у Вінницькій академії безперервної освіти.16.12.2023






1 коментар: